• ochrona imprez masowych

    PROGRAMY

    CITY SECURITY HOLDING


logo Secap

„Naszym celem jest wyrównywanie szans zawodowych osób z niepełnosprawnościami. Żyje ich w Polsce 5 milionów”

Grupa City Security założona została w 2001 roku przez Marcina Sejdaka i Beniamina Krasickiego - dwóch biznesmenów z dużym doświadczeniem w branży ochrony oraz ratownictwa medycznego. Wiedza zdobyta w polskich i międzynarodowych koncernach oraz innowacyjne podejście pozwoliły stworzyć im wyjątkowy model biznesowy, w którym najważniejsze stało się wsłuchiwanie w potrzeby klientów i rynku.

Dziś przejawem takiego podejścia jest m.in. projekt City bez barier, którego celem jest wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnościami, tak by mogli odgrywać oni aktywną rolę w życiu społecznym. 

City bez barier to nie tylko tworzenie miejsc pracy, ale także uświadomienie innym przedsiębiorcom, jak dużymi możliwościami dysponuje ta grupa oraz jakie korzyści może przynieść ich zatrudnienie. Misją projektu jest przełamywanie stereotypów i otwieranie drzwi, które dotąd były przed osobami z niepełnosprawnościami zamknięte. Jesteśmy pewni, że ich potencjał i zaangażowanie zarówno na stanowiskach administracyjnych jak i operacyjnych są gwarancją owocnej współpracy.

Decydując się na zatrudnienie w naszej firmie, potencjalny kandydat może liczyć na:

  • Opiekę w trakcie trwania procesu rekrutacji
  • Efektywne działania motywacyjne
  • Pomoc w rozwijaniu zawodowych pasji
  • Udział w szkoleniach instruktażowych na różnych stanowiskach